autoryzowany Dystrybutor Inawera

Regulamin

                                                                                     Regulamin sklepu.
1.Warunki zakupu.


Sklep Inawerawinkel.com zgodnie z prawem Unii Europejskiej prowadzi dystrybucję aromatów do e-papierosów, baz oraz glikolu, e-liquidów, buteleczek oraz pipet na terenie Wielkiej Brytanii oraz innych krajów świata. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę/365 dni w roku. Wszystkie ceny towarów znajdujących się w ofercie Inawerawinkel.com podane w polskich złotych/euro są cenami brutto (zawierają podatek VAT).Sklep Inawerawinkel.com zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu sklepu bez podania przyczyny , jednak zmiany te nie będą miały wpływu na Regulamin Sklepu zaakceptowany przez Kupującego w momencie składania zamówienia przed dokonaną zamianą. Wszystkie towary dostępne w sklepie internetowym objęte są gwarancją , której długość jest ustalana przez producenta.


2.Pełnoletność.


Prawo kupna produktów oferowanych w sklepie Inawerawinkel.com jest tylko dla osób pełnoletnich. Wchodząc na strone Inawerawinkel.com pojawia się komunikat z informacją, iż strona przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Jeżeli Sprzedawca odkryje, że Kupujący nie jest pełnoletni, ma prawo anulować zamówienie w trybie natychmiastowym, informując o tym fakcie Kupującego za pośrednictwem poczty e-mail.


3.Zamówienia


Zamówienia na towary oferowane w sklepie przyjmowane są za pośrednictwem prawidłowo wypełnionego "formularza zamówień" znajdującego się na stronie sklepu. Zakupu mogą dokonywać wyłącznie osoby pełnoletnie. Zamówienia składane w dni powszednie realizowane są natychmiast, od momentu zaksięgowania płatności na koncie. Zamówienia otrzymane w soboty, niedziele realizowane są w pierwszym dniu roboczym. Realizowane zamówienia potwierdzane są za pomoca poczty elektronicznej. Wszystkie produkty oferowane na stronie sklepu są dostepne pod warunkiem dyspozycyjności na magazynie. Inawerawinkel.com zastrzega sobie rawo do odmowy przyjęcia zamówienia w przypadku braku towaru w magazynie, jak również zastrzega sobie prawo do wycofania lub zmiany produktu bez podania przyczyny. Inawerawinkel.com zastrzega sobie prawo do zmiany obowiązujących cen, jak również do anulowania lub wstrzymania zamównie z powodu braku wystarczających danych umożliwiających jego prawidłową realizację, np. brak adresu, na który należy wysłać paczkę. Zakupy w sklepie Inawerawinkel.com realizowane są drogą wysyłkową, dostawy realizuje DHL (w ciągu 2-4 pracujących dni) lub przez Pocztę  (w ciągu 3-5 pracujących dni). Inawerawinkel.com nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia spowodowane w dostawie, a jeśli nastąpi taka sytuacja natychmiast powiadomi Kupującego.


4. Zwroty i reklamacje.


Zgodnie z prawem Kupujący ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni roboczych od daty odebrania przesyłki. Towar należy odesłac wraz z dowodem zakupu na adres firmy. Przyjmujemy zwroty jedynie produktów nienaruszonych, bez śladu ich używania. Zwrot należności za zwrócone towary, po potrąceniu calkowitych kosztów przesyłki, od 5 do 10 dni roboczych od daty otrzymania zwrotu. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłek powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłacznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę i dostawcę przesyłki. 


5.Ochrona danych osobowych.


Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będa ujawniane innym osobom, ani innym podmiotom. Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawienia oraz wniesieniu żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. Inawerawinkel.com nie przechowuje żadnych danych finansowych klienta (np. numer karty kredytowej/ debetowej).


6. Opłata może być uregulowana jedynie poprzez przedpłatę na konto bankowe podane przez sklep Inawerawinkel.com, paypal . 

7. "Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu i polityki cookies".Dane firmy :


LEO Pawel Gnieciak Ltd.

109 Chapelon

B77 2EN Tamworth 

United Kingdom 

VAT:GB256551102

HSBC BANK PLC

Bank account number

Sort code:40-11-18

Account no: 85263522

SWIFT/BIC :HBUKGB4102K

IBAN: GB58HBUK40111885263522


‹ Powrót

Sklep tylko dla dorosłych .